Rozhodli jsme se, že se spolu pokusíme dosáhnout nejsevernějšího místa, které tato země nabízí. Vydáváme se pěšky a úkol splníme. Náhle však začalo pršet. Všichni běžíme a v dálce spatřujeme naše auto. Usedáme dovnitř a jsme vdeční, že se můžeme v klidu najíst a odpočinout si. Za zvuku kapek dopadajících na střechu auta sdílíme své zážitky. Začínají se mlžit okna. Snažím se ho setřít a uvidím slabou duhu. „Nádhera“, souhlasili jsme všichni.

Interiér můžeme chápat jako naši kancelář nebo inspirativní místnost, kde lze čerpat myšlenky.

Náš čas na téhle naší zemičce je omezený a neexistují kompromisy – trošku čistý nebo skoro čistý. Čištění interiéru je hra, kde výhra znamená radost z času stráveném v interiéru.

Jsme rádi, když společně s rodinou nebo přáteli jezdíme na výlety a můžeme poslouchat oblíbenou hudbu. Interiér je však potřeba čas od času uklidit stejně tak jako uklízíme doma. A je také nezbytné občas udělat úklid velký. A proč tuto starost nepřenechat někomu, komu to přináší radost?

Primárně se snažíme služby nastavovat tak, abyste s naší prací byli maximálně spokojeni. Nezáleží nám na tom, jestli automobil využíváte zejména jako dětské hřiště nebo o něj naopak pečujete se vší láskou a potřebujete pouze radu profesionála.

Když se zmíníme o čištění interiéru, obecně panuje představa pouze o vysávání, utírání prachu nebo tepování sedaček. Do interiéru toho ale patří mnohem více. Například detailní čištění volantu, impregnace kůže nebo třeba dezinfekce ozonem.

Péče o kůži

Čištění, výživa a ochrana

Kožené sedačky jsou teď do interiérů aut montovány mnohem častěji, než ty textilní. Nabízí nám mnohem větší pohodlí a luxus. Ovšem kůži nenalezneme jen na sedačkách, mnohdy je kůže ozdobným prvkem třeba palubní desky, řadící páky nebo volantu.

O kůži je však třeba také pečovat. Vždy ji čistíme vhodnými produkty, které zabrání jejímu vysušování. Kůži impregnujeme produkty různých, avšak vysokých kvalit a je zcela na vás, kterou si po konzultaci zvolíte.

V tom nejvyšším stupni ochrany lze kůži zakonzervovat keramickou ochranou, která zabrání postupnému ztrácení barvy, drobným oděrkům a pomůže lepšímu čištění.

Péče o textil

Čištění interiéru a ochrana

Umíme vyčistit a ošetřit veškeré textilní povrchy v interiéru automobilu. Od sedaček až po koberečky, od tepování až po aplikaci ochrany proti vsákování tekutin a špíně.

Péče o alcantaru

Čištění a výživa

Alcantara vyžaduje také vlastní formu péče. Alcantaru umíme vyčistit i naimpregnovat, takže její povrch bude vyživen i ochráněn proti zněčištění.

Čištění interiéru – Alcantara

Alcantara je unikátní VEGAN produkt, který je alternativou broušené kůže s výjimečnými vlastnostmi.

Péče o plasty

Čištění a výživa

V každém interiéru nalezneme plasty, kterým je třeba věnovat péči. Ať už máme plastové celé velké díly jako je palubní deska, nebo pouze malé části jako jsou třeba tlačítka, vždy je vyčistíme a naimpregnujeme.

Detaily a lesklé povrchy

Leštění, výživa nebo konzervace

Každý interiér automobilu je pro svého majitele unikátní. Někdo má rád přírodní dřevo, někomu se líbí lesknoucí se černý klavírní lak a někdo je uchvácen krásnými chromovými prvky.

Poškrábané povrchy umíme rozleštit a zakonzervovat, což je ochrání proti poškrábání. Dřevo vyživíme přírodním olejem a všechny lesknoucí se chromové i jiné povrchy vyleštíme pro dokonalý požitek z krásného interiéru.

Okna

Leštění i ochrana proti mlžení

Vidět za každé situace je základním prvkem bezpečné jízdy. Mít dokonale vyleštěná okna v tomto netvoří výjimku, i když to často bývá boj.

V zimě se okna často mlží. My tomu však dokážeme zabránit aplikací přípravku proti mlžení s účinností až na 3 měsíce.