Mytí a dekontaminace

Ruční mytí, odstranění nečistot

V případě péče o samotná kola a podběhy umyjeme nejdříve celý automobil, pak sundáme všechna kola a jednotlivě je umýváme. Následně vyčistíme také podběhy.

Kola samozřejmě také dekontaminujeme, v případě nutnosti i mechanicky.

Renovace a ochrana

Leštění laku kol a jejich ochrana

Kola lze samozřejmě také leštit, kromě matných. Tím se zbavíme drobných škrábanců a vad.

Na kola můžeme také aplikovat keramickou ochranu určenou výhradně pro tyto účely. Během brždění dochází k obrovskému tření a růstu teploty. Proto je nesmyslné na kola aplikovat vosk či obdobnou ochranu.

Před aplikací keramické ochrany je nutné kola samozřejmě také odmastit.

Brzdové třmeny

Keramická ochrana

Keramickou ochranu na kola můžeme použít také na brzdové třmeny. Tím se zachová jejich unikátní barva a to podtrhne vzhled celého automobilu.

Podběhy

Ochrana podběhů

Kompletní péči o kola podtrhuje péče o podběhy.

Můžeme chránit jak textilní, tak plastové podběhy. Na textilní podběhy aplikujeme rozprašovačem ochrannou tekutinu zajišťující dokonalý odvod vody. V případě plastových podběhů povrch zakonzervujeme keramickou ochranou, která dodá ochranu před UV zářením a pomůže jim s odvodem špíny. Ošetřené části se samozřejmě pak lépe čistí.

Pneumatiky

Výživa a ochrana

Tou poslední tečkou ke kompletní péči o kola a podběhy je výživa a ochrana samotných pneumatik.

Nabízíme dvě úrovně. Ta první, základní, pneumatiky na omezenou dobu pouze vyživí. Ta druhá obsahuje malé množství keramické ochrany, tudíž pneumatiky nejen vyživí, ale i ochrání a zajistí dokonalý odvod vody a nečistot. Pneumatika tak zůstane déle čistá a ochrana zajistí, že ji běžné mytí neodstraní.