Probouzím se do svěžího jarního rána. Oblékám si košili, zapínám kabát a ze stolku beru klíčky. Pomalu se otevírá garáž a slabé sluneční paprsky vykreslují dokonalé křivky mého automobilu. Beru za kliku a stále se na něj nemohu vynadívat. Usedám dovnitř, nastartuji a vyrážím na cestu. Pár kapek rosy dokonale stéká po střešním okně. Projíždím krásnou českou krajinou a cítím se s ní dokonale spjatý.

Zevnějšku auta si každý všimne hned jako prvního. Je to určitý styl podpisu majitele.

V UMYEM se snažíme zachovávat vizi designéra, který automobil navrhoval. Proto péči o exteriér věnujeme velkou dávku času. A při tom všem se s každým automobilem krůček po krůčku seznamujeme, těší nás i ty nejmenší detaily, které člověk zpozoruje až při podrobném prozkoumání.

Nastavuje služby pro Vás a Vaši maximální spokojenost. I když jezdíte po polních cestách nebo je pro Vás vůz vizitkou. Staráte-li se o vůz sami pravidelně a občas potřebujete ruku profesionála, jsme tu pro Vás.

Pokud se někomu zmíníme o péči o exteriér, každému se okamžitě vybaví především voskování laku. Jenže venek automobilu není jen o laku. Laky mohou být černé, bílé, šedé, matné, poškrábané nebo přelakované, a pokud se opravdu zamyslíme, zjistíme, že zevnějšek automobilu je také osázen různými prvky z plastu či chromu, automobil jezdí na kolech, ošetřujeme i kola, podběhy, brzdové třmeny… A najednou zjistíme, že toho je k ošetření opravdu hodně.