Detail

Slovo, kterému opravdu rozumíme

Exteriér je detaily opravdu posetý a péče o každý z nich nám v konečném výsledku dodá obrovskou radost. Ta je pak umocněna radostí našich zákazníků, když vidí, jak dokonale jsme se postarali o rozleštění laku pod znaky, o poškrábané klavírní černé laky, o ošetření plastů nebo třeba sundávání či aplikaci drobných polepů.

Sundání znaků

Leštění laku

Zub času je na detailech vidět nejvíc. Pod znaky se uchovávají nečistoty a kolem nich se pak tvoří šmouhy a škrábance. Umíme znaky sundat, lak pod nimi rozleštit, znaky ošetřit a poté je nalepit nazpět.

Klavírní lak

Péče, rozleštění a ochrana

Klavírní lak nalezneme často na B, případně C sloupcích a také na předním grilu a obecně také na některých detailních prvcích masky.

Péče o povrch těchto laků je velice náročná, protože jsou extrémně náchylné k poškrábání.

Dokážeme je vyčistit, rozleštit a povrch zakonzervovat keramickou ochranou, která odolnost vůči poškrábání zvýší.

Plasty

Péče a ochrana

Nesmíme zapomínat také na plastové doplňky.

Plasty můžeme chránit dvěma způsoby. Buď je vyživíme, plasty tak získají přirozený vzhled a krátkodobou ochranu před nečistotami, nebo je zakonzervujeme keramickou ochranou, která plasty ochrání proti vyblednutí a vytvoří jejich dlouhodobou samočistící schopnost.

Polepy

Sundávání i aplikace

Polepy často tvoří doplňky nebo naopak jednoznačný rozpoznávací prvek automobilu.

Umíme si poradit s jejich sundáním nebo aplikací, případně můžeme u partnerské společnosti domluvit po předchozích konzultacích jejich návrhy a tisk.

Kliky

Základní renovace viditelných škrábanců

Škrábancům pod klikou se neubráníme i při té největší opatrnosti. Vznikají, když bereme za kliku a nehty škrábneme o lak.