Jiří Nečas

Jiří Nečas

+420 776 170 777

Jednatel, Detailer II. úrovně

Dobrý den a ahoj :). Cítím se skvěle, že jste zavítali Vaši cestu hledání až na kontakt s mojí osobou, kde se Vám představím v plné „nahotě“ a obyčejnosti běžného občana. Narodili jsme se všichni jako čisté bytosti a jediný úkol, který máme všichni společný je ŽÍT. Na tento úkol máme omezený čas a nikdo z nás neví, kdy padne závěrečná opona.

Můj život se odehrává z velké části putováním v myšlenkách v budoucnosti nebo hledáním faktů v minulosti. Obdobně jakožto název knihy od Jacka Londona – Tulák po hvězdách.

Za posledních pár let jsem si uvědomil jak moc jsem vděčný za dobu v které žiji, jak jsem vděčný za oblast, kde jsem se narodil a jakým způsobem miluji vlastní život!

Čas je měrná jednotka, jenž máme všichni shodný a v tom osobně spatřuji kouzlo UMYEM. Vkládáme náš život, náš čas do vztahů mezi automobilem a majitelem. Tím přispíváme k radosti lidí kolem nás, darujeme úsměv a osobně to nazývám „znovuzrození“ vztahu.

Každý automobil má svůj příběh, od prvotní myšlenky, přes designéra, technologa, vývoj, výrobu až po prodej a osobní užívání automobilu. Uvědomíme-li si, že se jedná o prvek, jenž nás určitým způsobem naplňuje, dokážeme s naším automobilem nažít opravdové propojení – harmonii.

Děkuji, že existují lidé, jenž mají rádi svůj život – jste vítání!