Kurzy

Jsme si vědomi toho, že péče o auto je velmi složitá záležitost. Proto jsme se rozhodli předávat naše know-how dále do světa a způsobit tak revoluci nejen v ručním mytí, ale v přístupu k automobilům obecně.

Pořádání kurzů je pro nás opravdu nová záležitost a každým dalším se zdokonalujeme. Proběhl již kurz mytí, který měl velmi kladný ohlas a proto jsme se rozhodli v tomto směru dále pokračovat a už nyní pro Vás vymýšlíme vhodnou návaznost.

Kurzy probíhají formou teoretického povídání i praktických ukázek a každý účastník může kdykoliv položit otázku, která ho na dané činnosti zajímá.

Momentálně nejsou vypsány termíny žádných kurzů.

Školení

Osobní kontakt pro nás tou nejcennější formou setkání. A těší nás, když má sám majitel svého vozu zájem o svůj vůz pečovat na profesionální úrovni.

Nikdo není neomylný. My Vám však formou individuálního školení pomůžeme chyby eliminovat a posunout Vás na novou úroveň.

Každý má jiné požadavky. Někdo se chce naučit jak vyleštit auto, někdo zase potřebuje pomoc při aplikaci vosku nebo keramické ochrany. Stačí nás kontaktovat a domluvit si termín, cena školení je vždy individuální.

Individuální konzultace

Každý v životě potřebuje čas od času rychlou radu druhého, zkušenějšího člověka. Přesně z tohoto důvodu našim zákazníkům poskytujeme i rychlé individuální konzultace v případě dotazů.